DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2018 21:44:28 

RC auta Komárov

Videogalerie
Videa z našich jízd, testů apod. :


Sokolovna Komárov - 17.1.2010

Sokolovna Komárov - 6.12.2009
 

Sokolovna Komárov - 22.2.2009 a Letiště - 5.4.2009
Komentář:
Dvě nashromážděná videa, první z haly, kde Dean představil prvně svoje CC-01 v pěkných barvách. ALe modelů se moc nesešlo. Druhé video je z jedné z prvních jízd z letiště, nyní ze spodní části a na mnohem lepším povrchu, pneu tolik neubývají a nová trať je slušně kombinovaná. Více z videa:

Sokolovna Komárov - 8.2.2009
Komentář:
Máme tu úlovek z letošní první haly. Sice se nás sešlo jako členů celkem dost, ale aut jezdilo všeho všudy čtyři :-). Byli mezi námi i dvě nové oběti a to Martin se Subaru Impreza ( pěkně stříklá červeno-černá kastle ) a Šík ( Deanovo švára ) se Suzuki SX4, oba klucí mají podvozky Tamiya TT-01.
Všichni jsme si vyzkoušeli parkety a lehkou vytyčenou trať. Ke konci se děli věci, jako že jsme vyndavali napasovaný eSXo z pod radiátoru nebo, že jsme se kochali ohlodaným pastorkem Deanovo modelu :-). Jízda to i tak byla dobrá, jen pro příště by jsme se mohli sejít všichni. Uvádím zde tentokrát videa dvě a to Šíkovo a naše RCaKom :
 
 

Záskalská rallly - 17.1.2009
Komentář:
Další vyjížďka byla opět v duchu rally. Sešli se dva "rallymani"  Michal a Jirka. Trať byla opravdu pěkně zvolená a auta dostávala co proto. Dost bylo znát kdo měl auto zvedlé a kdo si dřel břicho :-). Více jak se jelo napoví video:
Poznámka: video je točené jako 16:9 i tak je natažené do 4:3, stále nevím jak to udělat, aby to bylo normal. ( kdo by věděl - písněte mi, díky )

Ledová plocha ( nádržka ) - 4.1.2009
Komentář:
Jako první video v roce 2009 je poněkud pro nás zvláštní. Dva z RCaKOM ( dva spíše "rallymani" ) jmenovitě Michal s Jirkou vyrazili na nedalekou zamrzlou nádržku. A bylo se na co koukat, parádní zkouška driftu a skoků. Bezvadně zakrytované podvozky sníh neudolal. Jezdilo se na tamiya vzorkových a rally pneu, což je i vidět na stabilitě obou aut.
Zde je video:


Poznámka: video je točené jako 16:9, stream ho ale udělal do 4:3, pro příště zkusím pořešit.
Zde si můžete stáhnout lepší kvalitu videa ( i tedy ve formátu 16:9 )

Možnost přidat přispěvek, názory, dotazy a dojmy k těmto našim vedeím:


 


Videa z roku 2008

Letiště - 21.1.2008
Komentář:
Tento sestřih videa jsme spáchali 21.ledna 2008 na letišti, šlo o testování zda auta nezlenivěla + já jsem testoval nové nastavení tlumičů a opravený motor MIG a ještě nově namontovaný převod 55/23 (a kvuli centrálnímu kardanu, kompletně rozebran podvozek = čištění apod.). Auto se chovalo při dojezdu a prudkém zatočení dost přetáčivě. Doma jsem nakonec zjistil, že je slušně prodřená jedna z pneu (z vesela se vytlemila vložka viz. fotogalerie). Již mám doma nové pneu tentokrat vyzkouším ne slicky, ale od tamiye vzorkové M2 RADIAL. Uvidíme!
Poznámka:Video je roztažené kamera je 16:9, ale zkouknito.cz to stahlo do formatu 4:3. Pokusim se časem nějak pořešit ...

Zde je video: ( doplním )


Letiště - 24.2.2008 :

Komentář:
Tak musíme říct, že počasí se nám na tuhle jízdu opravdu vydařilo. Seznámili jsme se s naším novým členem Ondrou, který pořídil TT-01 subaru ( více brzy v jeho profilu :-) ). Velké díky patří, Honzíkovi, který nás celou dobu trpělivě natáčel ( i se tedy projel ), dále kufru a nějakýmu kanálu ( nebo co to bylo ), co nám hezky drželo kamerku, při našich rozjížďkách. Já jsem zkoušel nové pneu a jak je vidět na videu, tak auto se chovalo prapodivně a furt jsem slíkal gumy ( na každou se dostalo ), které byly mimochodem i přilepené ( je pravda že jen tedy z lehka ), takže koupím zřejmě nové slicky + motor ( který už asi dosluhuje, nějak mi davali všichni na frak :-))) ). Tomáš si pochvaloval novou baterku, troufám si říct že jsme na ní jezdili, dobrých čistých 35 minut. Domlouvali jsme se už i na dalším ježdění, které by mohlo být možna trochu ve stylu rallycross :-), ale i tak prozatím vymýšlíme spíše asfaltové poježdění + nějakou možnost vytyčení tratě.

Poznámka: Na jednom snímku je v dáli vidět hrad Točník, takže i trocha kultůry se zde nachází :-))

Zde je video:
http://www.stream.cz/video/5/68280-rc-testing-24-2-2008


Letiště - 30.3.2008 :
Komentář:
Po delší době jsme vzali volanty do rukou, i počasí nám celkem přálo. Ovšem tentokrát jsme museli na spodní část letiště, kde tedy jsme nebyli moc spokojeni s povrchem a auta tam byly divně rušeny ( třeba má mazda po cca 30 metrech se chovala divně nereagovala na zatáčení apod. ). Tentokrát jsme jezdili vytyčenou tratí ( pomocí objížděcích disků ).
Tom vyzkoušel nové díly ( viz. jeho profil ) a vypadalo to, že byl spokojený, což je vidět i na jeho svižné-rychlé jízdě.Ovšem jeho dosluhující motor MIG už řve po výměně :-)). Ondra podaroval svůj model novým motorem MIG 500 Turbo race a kompletně nahradil stávající ložiska za kuličková. Model je znatelně rychlejší. Já jsem odzkoušel nový motor LRP a jsem s ním opravdu spokojen, autu dáva slušnou sílu a nahrazuje tak už unavený motor MIG ( i bych bral misto 21 zavitu těch 19 :-)) a ještě by se to dalo dobře ovládat ).
Shrnuto: Jízda celkem slušná, až na tu změnu působiště a podivné rušení modelů, zde je tedy krátké video:
http://www.stream.cz/video/5/68282-rc-testing-30-3-2008


Letiště - 31.3.2008 :
Komentář:
Po nedělní jízdě, jsme využili pěkného počasí i v pondělí a vyrazili jsme potrápit naše stroje znovu. Tentokrat jen s dvěma modely ( chybělo Subaru ). Vyzkoušeli jsme si nový okruh ( respkt. vytyčení tratě ), takže jsme se dost nakroutili volantem a maximálka byla jen v malých místech tratě. Auta se chovala poměrně dobře, druhá jízda pro můj nový motor LRP jen utvrdila mojí spokojenost s ním. Tomovi jeho MIG už značně dosluhuje, což je slyšet i z videa :-)) - takže koupě nového motoru se blíží :-)). Neobešli jsme se ani bez několika "nehod" Audinka se slušné prolítla, není to vidět na videu, ale slyšet ano. Kdy za zakousla do asfaltu při vjíždění do zatačky a udělala ve vzduchu několik přemetů a nasledně i na asfaltu. Výsledek byl ohnuty kardan zadniho kola ( lze vidět ve videu ).
Vzhledem k tomu, že jsme byli jen dva, není moc možnost vidět obě auta pohromadě, takže opět pomohl kufr a kanál či co :-). Shrnuto : Rekreační pojezd se myslíme vydařil :-))), zde je video:
http://www.stream.cz/video/5/75097-rc-testing-31-3-2008


Sokolovna Komárov 19.4.2008:
Komentář:
Tak prvně jsme si vyzkoušeli, jaké je to jezdit na parketách a to v Komárovské sokolovně. Musíme teda říct, že to opravdu klouže :-))) Pneu nebyly zvoleny zrovna moc dobře, sice jsme měli vzorkové, ale i tak auta se chovala přetačivě a někdy až neovladatelně :-). Pro příště by to chtělo specielní pneu na parkety. Ale i tak jsme si užili dosti řízení a občas označkovali naše karosérie. Stačila chvilka a zvykli jsme si na ovládání. Vytyčená trať nebyla složitá ( pro začátek ) i tak nám davála zabrat, především při společné jízdě.
Shrnuto: První ježdění v hale se určitě povedlo, až na ty šrámy na našich autech :-). Ale driftík to byl jinak mooooc pěknej. Zde je tedy video:
http://www.stream.cz/video/5/75094-rc-testing-hala


Letiště - 7.6.2008:
Komentář:
Po delší době jsme vyrazili na letiště prohnat naše stroje a kameru jsme samo brali s sebou :-). Na to jaké bylo horko, tak naše motory dávaly slušné grády a nijak se nepřehřívaly. Vyzkoušeli jsme si volně vytvořenou (kličkovanou) trať a tak jsme netrápili jen jednu stranu pneumatik. Udělali jsme i pár kotrmelců a srážek, což napoví i video :-))) Nikdo z nás nezkoušel žádné nové díly, příště snad bude nově přeložiskovaný tomův model + jiné pneu, v mém případě taky nové pneu. Ondra by tak měl udělat taky, ty jeho hadry už ... pfůůj :-)))
Shrnuto: Pěkná jízda, za pěkného počasí, jen by nemuselo být tolik "budkařů" :-))) . Zde je VIDEO:
http://www.stream.cz/video/5/99717-rc-racing-7-6-2008Letiště - 28.6.2008:
Komentář:
Po celkem krátké době jsme se zašli rozptýlit "našema hračkama" :-).  Výborně vymyšlená trať  od Ondry ( měl to za domácí úkol :-)) ) se jela opravdu dobře.  Poslední dobou se nám nějak nedaří nastavit naše auta do správné ovladatelnosti ( jak bude vidět i na videu ), ale časem to doufejme napravíme. Bohužel "subárko" moc dlouho nevydrželo, protože se špatně nabily baterky, takže alespoň Ondřej točil.
Zde je tedy krátké video :
http://www.stream.cz/video/5/105535-rc-racing-28-6-2008


Odkazy na super RC videa ( i vy nás mužete na některé upozornit ):

Uvadím zde jedno pěkné video
, na které mě upozornil "lestřík", jedna se o rally se slušnou tratí v lese ( jinak zkoukněte i autorova další videa ). Mrkněte ZDE

Trocha rychlosti : TA-05 na parkovišti a TA-05R vs. Ninja