DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2018 21:44:28 

RC auta Komárov

TT-01 Mazda RX8
    TT-01 Mazda RX-8

driver: David ( Solík ), narozen 1983
E-mail: solik@seznam.cz
ICQ: 264663731

Aktuální nastavení a vybavení modelu:
Model
Tamiya TT-01
Karosérie
Mazda RX-8
Vysílací souprava
Hitec Agressor 3FM ( kanál ? )
Regulátor
Tamiya TEU-101BK
Motor
MIG 500 turbo race ( + LRP GT-3 Turbo 21x2 ) + AL chladič
Převod
22/58
Baterie
2x NOSRAM 4600mA
Nabíječka
Team Orion Advantage Clubman
Pneumatiky + disky
Pneu Tamiya slick na Tamiya discích(+3 offset) - vypodložené 3x1mm/kolo
Odpružení
Olej. tlumiče Tamiya - vpředu: medium-hard olej i pružiny, vzadu: medium olej i pružiny.
Ostatní
Konektory přepájene na trubičkové pozl. G4
 


Davidovo RC auto je moje bývalé TT-01 i s kastlí Mazda RX-8. Veškerá jeho historie je tedy zde.

Zde je auto při poslední očistě starého majitele :-)) :
           
A čím je tedy auto vybavené k prosinci 2008?
Celý model David pořídil, jako "téměř" pojízdný, s tím že musí koupit RC soupravu + bateriový pack. Auto je vybavené zakladním tuningem. Na první pohled bylo vidět, že auto bylo řádně používané, což už poznáte hned při první jízdě s novým chassis :-)). Spodní plato poškrábané od kamínků, kastle obouchaná ( ale stále pěkná, lexan je opravdu kvalitní a flexibilní materiál ), pod kastlí dýchá motor MIG s AL chladičem, který už má opravdu dost za sebou ( ovšem s modelem ještě dokáže hezky zahýbat ), regulátor TEU 101 BK, na kterém je osazen externí "made in home" chladič, v létě opravdu plní účel ( návod je umístěn v ÚPRAVÁCH ). Elektronika je přepájena na pozlacené trubičkové konektory G4. Převod je 22/58, při prodeji byl naplněn pouze přední diferenciál tou nejhustší vazelínou.
Co se týče tuningu, je použit především od výrobce TAMIYA. Tak především podotknout, že auto je osazené komplet na kuličkových ložiscích. Středový kardan je komplet propojen jako samotný díl mezi oběma dify ( vypadává tedy orig. plastový kardan + dvě unášecí misky ). Zadní náprava má sbihavostní kameny ( 2 st. ), na přední jsou použity spojovačky pro nastavení rozbíhavosti ( kde je nastaveno přibližně 1,5 st. ). Řízení je hliníkové osazené v kuličkových ložiscích. Celé auto je odpružené olejovými tlumiči TAMIYA, kde v předu i vzadu jsou umístěny pružiny HARD. Náplň v tlumičích je TAMIYA olej s viskozitou MEDIUM. Auto je posazeno na pneumatikách TAMIYA slick s rafky +3 offset plus na každém kole je 3x1mm podložka.
Zde je zbytek doplňků co prodej obsahoval :

Co se týče baterií, budou tento model pohánět dva bateriové packy NOSRAM 4600 mAh a nabíjet je bude nabíječka Team Orion Advantage Clubman ( která nabíjí až 6 A a má i možnost vybíjení ).
Tento model prozatím bude jezdit s karosérií MAZDA RX-8 ( výrobce HPI ). Další úpravy a doplňky k tomuto auto doplním, jakmile David vyrazí ...Dále bude následovat RC souprava Graupner ( asi DX-2 Spectrum 2.4 GHZ )
 
+ převozní kufr pro RC


Zde mužete zanechat vzkazy, dotazy, dojmy prostě vše co se týká tohoto auta: