DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2018 21:44:28 

RC auta Komárov

Fotogalerie
 
Fotogalerie, vše kolem našich RC1. Strašická RC revue 13. 3. 2010:
 
Naše maličkost se zůčastnila prvního ročníku Strašické RC revue. Závody byly pořádány dětmi pro děti, my jsme vystupovali jako exhibiční team, ale zároveň jsme si i tratě projeli, ti nejlepší vztanuli i na "bedně" :-))) Pár fotek je zde.
 

Fotogalerie ze dne 15.11.2009 ( Hala ):
 
Po opravdu delší době jsme se sešli na jízdu v komárovské sokolovně. Vše bylo OK, slušná trať a bezvadně klouzající parkety ( "ehm" ). Za fotky velké dík Viktorovi ( doufám od nového roku taky člen RCaKOM :-)) ). Zde jsou fotky ke shlédnutí
 


 Fotogalerie ze dne 8.2.2009 ( Hala ):
 
V menším počtu jsme se sešli na poježdění v hale. Ovšem tentokrát na leštěných parketách, takže byly vidět opravdu kousky. V současné době je nás už devět, ovšem sešli se pouze čtyři auta ( z toho dvě nové ) Při obsazení všech devíti RC by to vypadalo opravdu zajímavě a i škrábanců by bylo víc :-), takhle jízda vypadala celkem volná. Zde jsou tedy umístěné fotky z této jízdy.
 


  Fotogalerie ze dne 24.1.2009 ( Záskalská rally ):
 
Kluci ( Michal, jeho skoro švára - mimochodem nově poblázněnej:-), Jirka a Ondřej ) se vydali na další rally projížďku, tentokrát je to pokračování Záskalské rally ( kterou zde máme ve videogalerii ), tentokrát bez sněhu, jen hlína, jehličí a další bordel. Zde je odkaz na deanovo článek na sesterské rally stránce a zde je i fotogalerie z této povedené akcičky.
 


Fotogalerie ze dne 3 a 4.1.2009 ( Zamrzlá nádržka - SWEDEN :-) ):


Dva z RCaKOM vyrazili do tuhé zimy si zablbnout na led, Dean a Mikule si to opravdu užili, už jen jak uvidíte z fotek. Celá "švédská" fotogalerie je ZDE.

I druhý den se jelo, k němuž patří i video.


Fotogalerie ze dne 27.12.2008 ( Hala ):

Po svátcích jsme vyrazili v hojném počtu, tedy všech sedm členů, na takové "sranda" poježdědní a spíše i pokec ( né všichni byli připraveni se svými modely ). Fotky budou od této doby ukládány na rajče.idnes.cz. Takže zde je něco málo nafoceno.Fotogalerie ze dne 30 a 31.4.2008 ( Letiště ):

Pár fotek z terénu:

     

    Elegantní průjezdy Audi :                            

 
Příště se budem snažit o častější focení :-)


Dostalo se mi do rukou několik fotek staršího RC auta, kdo by věděl výrobce a typ podvozku atpod. - pište do návštěvní knihy. Zde jest pár fotek :

   
Už se těším až nám tento stroj protáhne závity v motorech :-)))


Fotogalerie ze dne 24.2.2008 ( Letiště ):

Pár společných obrázků :

    Červeno-modrá dvojka :-)

A zde už i s novým členem ( respkt. jeho subaru ) :
 
                                 
Více fotografií a popisu v Ondrovo profilu
 
                                     

Připraveni ke startu :
                                    
Jak se jízda vydařila se můžete podívat i v sekci Videogalerie, kde je i kratký popis co se dělo. Časem přibyde mnoho dalších fotek z jízdy atp.


 
 
Jízda bez karosérie se vymstila v následovánou srážkou s druhým RC :-))

            
Oprava se ale zdařila, čepík sem nechal slepit našimi montážníky ve firmě ( velmi dobrým lepidlem značky: LOCTITE ) a následně jsem ještě vyvrtal díru pro umístění šroubečku s jemným zavitem ( zavit asi M2 ) + pojištění opět lepidlem. Rameno drželo jak čert :-)) Ale i tak jsem časem rameno raději nahradil novějším.                                Takto dopadly nové gumy ( nalepeny pouze ve třech místech  )
Gumy po první sezóně ( slicky TAMIYA ) :     Ze dne 24.2.2008 ( možno vidět i ve videu ) :

                Na těchto gumách jsem jezdil furt,          
Během celého dne jsem stihl jízdou sundat všechny pneu, v terénu
vřele je doporučuji. Tom si je šetří:-)),            jsem tedy dolepoval :-) S pneu jsem nebyl spokojen ( ikdyž byly obuté
ale slicky už má taky z těch jeho                    s tvrdými vložkami ). Vyzkouším je možná pro jiný terén.           
vzorkových Carsonů "ha ha".